BRANŻE
ID:256709

Elektryk (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF1m0QAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lębork, Polska

Obowiązki:
  • utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego,
  • zarządzanie magazynkiem części zamiennych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
  • praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszynami (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa),
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • pozytywne podejście do pracy i zaangażowanie w codziennie obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • premię miesięczną zależną od jasno określonych kryteriów,
  • pakiet szkoleniowy umożliwiający szybkie wdrożenie w obowiązki,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, spotkania firmowe).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,
diagnozowanie i usuwanie awarii,
analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego,
zarządzanie magazynkiem części zamiennych.

Wymagania:wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu,
praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszynami (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa),
uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętności czytania schematów elektrycznych,
pozytywne podejście do pracy i zaangażowanie w codziennie obowiązki,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
premię miesięczną zależną od jasno określonych kryteriów,
pakiet szkoleniowy umożliwiający szybkie wdrożenie w obowiązki,
bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, spotkania firmowe).