BRANŻE
ID:256237

Elektryk / Serwisant ds. drzwi i bram automatycznych

Numer referencyjny: a0t4H00000tEx3fQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Zakres zadań:
  • wykonywanie przeglądów serwisowych drzwi oraz bram automatycznych, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • diagnoza usterek,
  • usuwanie awarii,
  • doradztwo techniczne.
Na tym stanowisku wymagane jest:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka / mechanika,
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki - mile widziana,
  • doświadczenie w pracy z drzwiami i bramami automatycznymi - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów i układów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w sytuacji nagłej awarii poza godzinami pracy (sporadyczne sytuacje),
  • dokładność, sumienność, pracowitość.
Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy,
  • szkolenia i niezbędne kursy w zakresie automatyki drzwi elektronicznych,
  • samochód służbowy wyposażony w konieczny sprzęt serwisowy,
  • telefon, komputer,
  • wynagrodzenie 4000 zł netto/miesiąc,
  • premie w zależności od zleceń i wykonanych napraw interwencyjnych,
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin,
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • pracę na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres zadań:wykonywanie przeglądów serwisowych drzwi oraz bram automatycznych, zgodnie z ustalonym harmonogramem,
diagnoza usterek,
usuwanie awarii,
doradztwo techniczne.

Na tym stanowisku wymagane jest:doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka / mechanika,
aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
znajomość zagadnień z zakresu automatyki - mile widziana,
doświadczenie w pracy z drzwiami i bramami automatycznymi - będzie dodatkowym atutem,
znajomość rysunku technicznego oraz schematów i układów elektrycznych,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do pracy w sytuacji nagłej awarii poza godzinami pracy (sporadyczne sytuacje),
dokładność, sumienność, pracowitość.

Nasz Klient oferuje:umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy,
szkolenia i niezbędne kursy w zakresie automatyki drzwi elektronicznych,
samochód służbowy wyposażony w konieczny sprzęt serwisowy,
telefon, komputer,
wynagrodzenie 4000 zł netto/miesiąc,
premie w zależności od zleceń i wykonanych napraw interwencyjnych,
pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin,
pracę w firmie będącej liderem na rynku,
pracę na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.