BRANŻE
ID:273379

Elektryk/Mechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000nJt2QAE

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Nowa Ruda

Obowiązki:
  • prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, mechaniczne, automatyka, elektryka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,
  • znajomość działania i rodzajów czujników, znajomość działania falowników, silników trójfazowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • innowacyjne myślenie,
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane będą uprawnienie SEP do 1 KV.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy lub pakiet relokacyjny,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU, bony świąteczne, bony wakacyjne, karnety sportowe, karnety do kina, premie),
  • szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),
  • lekcje języka angielskiego finansowane przez firmę,
  • pracę w miłej atmosferze.
Więcej informacji o powyższej ofercie uzyskasz kontaktując się z nami pod nr telefonu: 663 799 001.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych.

Wymagania:wykształcenie techniczne, mechaniczne, automatyka, elektryka,
doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,
znajomość działania i rodzajów czujników, znajomość działania falowników, silników trójfazowych,
dobra organizacja pracy,
innowacyjne myślenie,
dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej,
dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
mile widziane będą uprawnienie SEP do 1 KV.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy lub pakiet relokacyjny,
pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU, bony świąteczne, bony wakacyjne, karnety sportowe, karnety do kina, premie),
szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),
lekcje języka angielskiego finansowane przez firmę,
pracę w miłej atmosferze.