BRANŻE
ID:256966

Elektryk / Mechanik

Numer referencyjny: a0t4H00000knWbyQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój, Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Nowa Ruda

Obowiązki:
  • prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, mechaniczne, automatyka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • innowacyjne myślenie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,
  • stabilną współpracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • pakiet socjalny, karnety na basen oraz grupowe ubezpieczenie z pakietem medycznym.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych.

Wymagania:wykształcenie techniczne, mechaniczne, automatyka,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra organizacja pracy,
innowacyjne myślenie,
dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,
stabilną współpracę,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
dofinansowanie kosztów dojazdu,
pakiet socjalny, karnety na basen oraz grupowe ubezpieczenie z pakietem medycznym.