BRANŻE
ID:246818

Elektryk/Automatyk (m/k) (praca na jedną zmianę)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJBfIQAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory, Rybnik, Warszowice, Jastrzębie-Zdrój

Obowiązki:
  • montaż elektryczny instalacji przemysłowych,
  • montaż osprzętu automatyki przemysłowej,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania PC/PLC/WINDOWS/SIMATIC, SQL.
Wymagania:
  • wykształcenie: minimum średnie techniczne (informatyka, elektrotechnika, automatyka, mechatronika),
  • uprawnienia: SEP E 1 kV,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (dodatkowo płatne) - dość częste wyjazdy do klientów.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta - bez pośrednictwa agencji,
  • pracę na jedną zmianę (7-15),
  • bardzo dobrze płatne delegacje,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Żory.

Obowiązki:
- montaż elektryczny instalacji przemysłowych,
- montaż osprzętu automatyki przemysłowej,
- instalacja i konfiguracja oprogramowania PC/PLC/WINDOWS/SIMATIC, SQL.

Wymagania:
- wykształcenie: minimum średnie techniczne (informatyka, elektrotechnika, automatyka, mechatronika),
- uprawnienia: SEP E 1 kV,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wyjazdów służbowych (dodatkowo płatne) - dość częste wyjazdy do klientów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta - bez pośrednictwa agencji,
- pracę na jedną zmianę (7-15),
- bardzo dobrze płatne delegacje,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- miejsce pracy: Żory.