BRANŻE
ID:245722

Elektryk

Numer referencyjny: a0t5800000ZtG6dAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • pobieranie elementów używanych w montażu urządzeń,
  • montaż instalacji zgodnie ze schematem,
  • sprawdzanie szaf elektrycznych pod kątem zgodności wykonania ze schematem,
  • wykonywanie tras kablowych dla montowanych urządzeń,
  • wgrywanie nastaw do sterowników, falowników,
  • sprawdzanie funkcjonalne urządzeń,
  • pakowanie,
  • wypełnianie kart produkcyjnych.
Wymagania:
  • uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie elektryczne.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę na jedną zmianę (6-14),
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość wyrobienia uprawnień SEP (finansowana i organizowana przez pracodawcę),
  • pracę w miłej atmosferze.

Elektryk

Obowiązki:pobieranie elementów używanych w montażu urządzeń,
montaż instalacji zgodnie ze schematem,
sprawdzanie szaf elektrycznych pod kątem zgodności wykonania ze schematem,
wykonywanie tras kablowych dla montowanych urządzeń,
wgrywanie nastaw do sterowników, falowników,
sprawdzanie funkcjonalne urządzeń,
pakowanie,
wypełnianie kart produkcyjnych.

Wymagania:uprawnienia SEP do 1 kV (mile widziane),
mile widziane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie elektryczne.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę na pełen etat,
pracę na jedną zmianę (6-14),
atrakcyjne zarobki,
możliwość wyrobienia uprawnień SEP (finansowana i organizowana przez pracodawcę),
pracę w miłej atmosferze.