BRANŻE
ID:247317

Elektronik w dziale utrzymania ruchu (m/k) (bogaty pakiet socjalny)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOsuoQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice

Obowiązki:
  • dokonywanie napraw elektronicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • kontrola pracy maszyn,
  • ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji.
Wymagania:
  • wykształcenie: elektryczne / elektroniczne,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • zainteresowania w zakresie elektroniki i budowy urządzeń elektronicznych oraz napraw w tym zakresie,
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • zarobki adekwatne do doświadczenia,
  • pełen pakiet szkoleń stanowiskowych,
  • premie (produkcyjna, absencyjna, wakacyjna),
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • parking firmowy.

Obowiązki:
- dokonywanie napraw elektronicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną,
- wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń,
- kontrola pracy maszyn,
- ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych,
- ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania:
- wykształcenie: elektryczne / elektroniczne,
- znajomość schematów elektrycznych,
- zainteresowania w zakresie elektroniki i budowy urządzeń elektronicznych oraz napraw w tym zakresie,
- doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
- zarobki adekwatne do doświadczenia,
- pełen pakiet szkoleń stanowiskowych,
- premie (produkcyjna, absencyjna, wakacyjna),
- opiekę medyczną,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- parking firmowy.