BRANŻE
ID:245624

Elektronik-Programista

Firma: Sternkraft

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Chechło Drugie

Data publikacji: 2019-03-08

Branża: Informatyka / Programowanie, Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: 2000 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

Jesteśmy firmą, która wprowadziła na rynek innowacyjny system zabezpieczeń o nazwie Safeway. Jest to produkt który ma za zadanie chronić przed kradzieżą i zniszczeniem np. procesory Intela w drodze do fabryki Della lub ubrania Nike w drodze do londyńskich butików, last but not least wyroby tytoniowe i alkoholowe

Opis stanowiska:

-lutowanie podzespołów
-składanie i weryfikowania soundbarów
-składanie gotowych zestawów
-programowanie

Oczekujemy:

-Podstawowej wiedzy o komponentach elektroniki.
-Podstawowej znajomości programu Eaegl.
-Programowanie C++ i Python
-Umiejętności Lutowania
-Prawo jazdy B
-Komunikatywności
-Dużej pasji do elektroniki

Oferujemy:

-Umowę o pracę na 1/2 etatu
-Pracę w piątki i soboty Chechło Drugie/Konstantynów Łódzki
-Wynagrodzenie 2000 netto (jeżeli masz własny samochód), 1500 netto jeżeli będziesz korzystać z naszego firmowego
-Samochód służbowy
-Pracę w młody zespole
-Luźną atmosferę pracy nie jesteśmy korporacją raczej firmą ,,garażową'', która nie straciła swojego klimatu
-Możliwość dostosowania warunków zatrudnienia do potrzeb pracownika