BRANŻE
ID:240846

Elektronik / Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OaRuXAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Wierzbice, Kobierzyce, Strzelin

Data publikacji: 2018-06-14

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń elektronicznych będących częścią maszyn produkcyjnych,
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji,
  • udział w instalowaniu nowych maszyn produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • uprawnienia SEP E, D do 1 kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie (miesięczne zarobki nawet ponad 5000 zł brutto),
  • dopłaty dla osób dojeżdżających,
  • dofinansowanie posiłków.

Obowiązki:diagnozowanie i usuwanie usterek urządzeń elektronicznych będących częścią maszyn produkcyjnych,
przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn,
wypełnianie dokumentacji,
udział w instalowaniu nowych maszyn produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe,
znajomość podstaw elektroniki,
uprawnienia SEP E, D do 1 kV,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektrycznej,
dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę,
umowę o pracę na pełen etat, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
pracę w renomowanej firmie,
możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
atrakcyjne zarobki oraz premie (miesięczne zarobki nawet ponad 5000 zł brutto),
dopłaty dla osób dojeżdżających,
dofinansowanie posiłków.