BRANŻE
ID:238900

Elektronik/Automatyk

Numer referencyjny: a0t5800000FbkLOAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podlaskie, Augustów

Data publikacji: 2018-03-12

Branża: Produkcja / Przemysł, Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Augustów

Obowiązki:
  • utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • nadzór nad systemami sterowania maszyn,
  • naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,
  • modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowania maszyn,
  • dbanie o dokumentację techniczną oraz tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe - elektronika, automatyka lub elektrotechnika,
  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
  • mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn,
  • znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC,
  • umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki,
  • umiejętność obsługi generatorów przebiegu, oscyloskopów, multimetrów,
  • doświadczenie na stanowisku elektronika/automatyka co najmniej 3-4 lata.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki premiowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy z prężnie działającą firmą produkcyjną w regionie,
  • możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją,
  • oferta pracy stałej.

Obowiązki:utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
nadzór nad systemami sterowania maszyn,
naprawy i regulacje szaf sterowniczych, układów sterowania maszyn,
modernizacja systemów automatyki oraz programowanie układów sterowania maszyn,
dbanie o dokumentację techniczną oraz tworzenie instrukcji do systemów sterowania urządzeń.

Wymagania:wykształcenie średnie lub wyższe - elektronika, automatyka lub elektrotechnika,
posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
mile widziane dodatkowe kursy lub szkolenia z zakresu obsługi, diagnostyki i programowania maszyn,
znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej,
umiejętność korzystania z programatora sterowników PLC,
umiejętność tworzenia prostych układów sterowania i automatyki,
umiejętność obsługi generatorów przebiegu, oscyloskopów, multimetrów,
doświadczenie na stanowisku elektronika/automatyka co najmniej 3-4 lata.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki premiowe,
pakiet benefitów pozapłacowych,
możliwość nawiązania długoterminowej współpracy z prężnie działającą firmą produkcyjną w regionie,
możliwość wsparcia przez firmę w przypadku kandydatów zainteresowanych relokacją,
oferta pracy stałej.