BRANŻE
ID:236784

Elektromonter (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZ9yGAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz

Obowiązki:
  • prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych,
  • wykonywanie operacji montażu instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu,
  • udział w testach rozruchowych i odbiorowych,
  • bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.
Wymagania:
  • montaż instalacji,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych,
  • wykształcenie średnie - elektryczne, elektromechaniczne,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • opieka zdrowotna,
  • bony świąteczne,
  • imprezy integracyjne.

Obowiązki:prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych,
wykonywanie operacji montażu instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu,
udział w testach rozruchowych i odbiorowych,
bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych spraw.

Wymagania: montaż instalacji,
prefabrykacja szaf sterowniczych,
wykształcenie średnie - elektryczne, elektromechaniczne,
uprawnienia SEP do 1kV,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
umowę o pracę,
możliwość awansu,
możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),
atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
dofinansowanie do wczasów,
opieka zdrowotna,
bony świąteczne,
imprezy integracyjne.