BRANŻE
ID:255944

Elektromechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tEtx5QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg

Obowiązki:
  • przeglądy oraz prace remontowe maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich odpowiedniego stanu technicznego,
  • prace związane z instalowaniem, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn, narzędzi, używanych systemów,
  • diagnostykę i usuwanie nieprawidłowości w pracy urządzeń i instalacji elektrycznej na produkcji oraz na wydziałach pomocniczych i biurowych,
  • dbałość o zapewnienie sprawnego funkcjonowania dostaw ciepła, elektryczności, gazu i napływu powietrza,
  • regulację parametrów pracy obwodów sterowania i automatyki urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie utrzymania ruchu,
  • wsparcie pracowników produkcji w szkoleniu i rozwoju ich kompetencji technicznych,
  • realizację drobnych usprawnień oraz zgłaszanie własnych pomysłów w programie KAIZEN.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, maszyn i urządzeń,
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz elektryki,
  • ustalanie przyczyn źródłowych problemów technicznych,
  • mile widziane uprawnienia SEP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz! Umowę o pracę podpisana bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do wakacji oraz dodatki świąteczne,
  • dodatkową premię i nagrody za aktywny udział w programie KAIZEN.
Więcej informacji na temat oferty pracy pod nr tel. 509 850 944.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przeglądy oraz prace remontowe maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ich odpowiedniego stanu technicznego,
prace związane z instalowaniem, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn, narzędzi, używanych systemów,
diagnostykę i usuwanie nieprawidłowości w pracy urządzeń i instalacji elektrycznej na produkcji oraz na wydziałach pomocniczych i biurowych,
dbałość o zapewnienie sprawnego funkcjonowania dostaw ciepła, elektryczności, gazu i napływu powietrza,
regulację parametrów pracy obwodów sterowania i automatyki urządzeń produkcyjnych,
prowadzenie dokumentacji w zakresie utrzymania ruchu,
wsparcie pracowników produkcji w szkoleniu i rozwoju ich kompetencji technicznych,
realizację drobnych usprawnień oraz zgłaszanie własnych pomysłów w programie KAIZEN.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe,
doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, maszyn i urządzeń,
wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz elektryki,
ustalanie przyczyn źródłowych problemów technicznych,
mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:zatrudnienie od zaraz! Umowę o pracę podpisana bezpośrednio z firmą naszego klienta,
konkurencyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego,
dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny,
dofinansowanie do wakacji oraz dodatki świąteczne,
dodatkową premię i nagrody za aktywny udział w programie KAIZEN.