BRANŻE
ID:253209

Elektromechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNXbuQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotoryja, Legnica, Jawor

Opis stanowiska pracy:
  • usuwanie bieżących awarii,
  • wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów w czasie produkcji,
  • dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii,
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk),
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (min. 2 lata) w firmie produkcyjnej na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP powyżej 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontu oraz montażu (2, 3, 5, 7, 9 opcjonalnie 10),
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system 3-zmianowy) / systemie 4-brygadowym równoważnym,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analizowania uszkodzeń,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • terminowość w realizacji zadań,
  • sumienność.
Wymagania mile widziane:
  • uprawnienia do obsługi suwnic,
  • uprawnienia do obsługi podestów wolnobieżnych,
  • znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio przez zakład naszego klienta (umowa o pracę od 1 września 2020 r.),
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • dodatki okolicznościowe (urlopowy i bożonarodzeniowy),
  • premię roczną za brak absencji chorobowej,
  • ołówkowe (dzieci w wieku szkolnym),
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym/równoważnym,
  • ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),
  • paczki dla dzieci na Mikołaja.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Marta Gryszan, tel. 693 904 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska pracy:usuwanie bieżących awarii,
wykonywanie napraw i remontów uszkodzonych elementów w czasie produkcji,
dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie,
uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii,
dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi,
prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku.

Wymagania:wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk),
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (min. 2 lata) w firmie produkcyjnej na takim samym lub podobnym stanowisku,
uprawnienia eksploatacyjne SEP powyżej 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontu oraz montażu (2, 3, 5, 7, 9 opcjonalnie 10),
doświadczenie w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnej,
gotowość do pracy w systemie zmianowym (system 3-zmianowy) / systemie 4-brygadowym równoważnym,
znajomość rysunku technicznego,
umiejętność analizowania uszkodzeń,
samodzielność w podejmowaniu decyzji,
terminowość w realizacji zadań,
sumienność.

Wymagania mile widziane:uprawnienia do obsługi suwnic,
uprawnienia do obsługi podestów wolnobieżnych,
znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych,
uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.

Oferujemy:zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio przez zakład naszego klienta (umowa o pracę od 1 września 2020 r.),
konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie,
dodatki okolicznościowe (urlopowy i bożonarodzeniowy),
premię roczną za brak absencji chorobowej,
ołówkowe (dzieci w wieku szkolnym),
dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym/równoważnym,
ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie kosztów posiłków (SmartLunch),
paczki dla dzieci na Mikołaja.