BRANŻE
ID:259384

Elektromechanik Utrzymania Ruchu (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000tFATWQA4

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański

Główne zadania:
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • wykonywanie prewencyjnych przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • skuteczne usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji,
  • wdrażanie i rozruch nowych maszyn,
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie wykonywanych prac,
  • wsparcie operatorów przy regulacjach urządzeń.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego technicznego, np. automatyka, mechanika, elektryka,
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektryki występujących w maszynach przemysłowych,
  • gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6/14; 14/22),
  • uprawnienia E grupa G1 będą dodatkowym atutem.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premia miesięczna do 20% wynagrodzenia podstawowego),
  • pakiet benefitow: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prezenty/ karty podarunkowe na święta,
  • zorganizowany dojazd z Tczewa i Starogardu Gdańskiego,
  • miejsce pracy: okolice Tczewa.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Główne zadania:bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
wykonywanie prewencyjnych przeglądów i remontów maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
skuteczne usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji,
wdrażanie i rozruch nowych maszyn,
prowadzenie dokumentacji i raportowanie wykonywanych prac,
wsparcie operatorów przy regulacjach urządzeń.

Od Kandydatów oczekujemy:wykształcenia min. średniego technicznego, np. automatyka, mechanika, elektryka,
min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
praktycznej znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektryki występujących w maszynach przemysłowych,
gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6/14; 14/22),
uprawnienia E grupa G1 będą dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku,
odpowiednie narzędzia pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premia miesięczna do 20% wynagrodzenia podstawowego),
pakiet benefitow: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prezenty/ karty podarunkowe na święta,
zorganizowany dojazd z Tczewa i Starogardu Gdańskiego,
miejsce pracy: okolice Tczewa.