BRANŻE
ID:253056

Eko Ankieter / Eko Ankieterka - praca w terenie - Wyszków pod Warszawą

Firma: Atmoterm SA

Stanowisko: Ankieter Ankieterka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Pruszków

Data publikacji: 2020-07-09

Branża: Doradztwo / Konsulting

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Atmoterm SA to firma z ponad 30-letnią tradycją. Z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa stała się podmiotem wykonującym usługi dla wielu znaczących polskich oraz zagranicznych kontrahentów. Klientami firmy jest blisko tysiąc przedsiębiorstw, jak również liczne jednostki administracji samorządowej i publicznej w kraju i za granicą. Największą, unikalną wartością firmy jest ponad 100-osobowy zespół ekspertów z branży ochrony środowiska oraz dziedzin pokrewnych.

Nasza firma to nie tylko dostawca specjalistycznych usług, ale przede wszystkim doradca, który potrafi rozpoznać potrzeby swoich klientów oraz zaprojektować optymalne rozwiązania. Działania firmy koncentrują się w kilku najważniejszych obszarach, które obejmują:

•  tworzenie zintegrowanych systemów komputerowych wspomagających zarządzanie informacjami środowiskowymi, zapewniających rzetelność przygotowania merytorycznego, szybkość i intuicyjność obsługi i bezpieczeństwo danych

•  usługi konsultingowe – m.in.: dedykowane konkretnym podmiotom ekspertyzy, analizy ryzyk prawno-środowiskowych oraz usługi outsourcingowe w dziedzinie ochrony środowiska

•  szkolenia w zakresie ochrony środowiska dla pracowników i kadry zarządzającej

Atmoterm SAchętnie włącza się także w przedsięwzięcia oraz inicjuje działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, zgodnie z misją „Inteligentne rozwiązania aby chronić środowisko”.

Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • poinformowanie ankietowanego o realizacji projektu inwentaryzacji
  • przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
  • prowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Oczekujemy:

Zapraszamy do współpracy osoby
  • posiadające umiejętności komunikacyjne;
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • angażujące się w wykonywane zadania;
  • dokładne, skrupulatne, rzetelne;
Oferujemy Mile widziane osoby interesujące sie zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska

Oferujemy:

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 2 tygodni;
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań;
  • pracę od zaraz, umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności.