BRANŻE
ID:243115

Dyspozytor (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsdpnAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Sosnowiec

Data publikacji: 2018-10-11

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
  • organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
  • współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • kontrola zleceń transportowych i zarządzanie dokumentacją,
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • znajomość topografii województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • znajomość oprogramowania SPEED (mile widziane),
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wielozadaniowość - umiejętność skupienia się na kilku zadaniach jednocześnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości od 3000 do 3500 zł brutto miesięcznie,
  • atrakcyjne premie po okresie próbnym,
  • szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
  • pakiet Multisport dla chętnych,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Obowiązki:organizowanie, nadzorowanie i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej,
monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
współpraca oraz budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami,
kontrola zleceń transportowych i zarządzanie dokumentacją,
dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
znajomość topografii województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego,
dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
znajomość oprogramowania SPEED (mile widziane),
komunikatywna znajomości języka angielskiego,
umiejętność pracy pod presją czasu,
wielozadaniowość - umiejętność skupienia się na kilku zadaniach jednocześnie,
doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy:umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości od 3000 do 3500 zł brutto miesięcznie,
atrakcyjne premie po okresie próbnym,
szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy,
pakiet Multisport dla chętnych,
dofinansowanie do posiłków,
prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach