BRANŻE
ID:279099

Doradca techniczny (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009Mu1qQAC

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Jędrzejów

Data publikacji: 2023-11-13

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą indywidualnych projektów budynków: mieszkalnych, usługowych, gospodarczych, hali oraz garaży, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty,
  • sporządzanie wycen materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • sporządzanie rysunków technicznych oraz instrukcji pakowania,
  • prowadzenie baz danych (rysunków technicznych itp.),
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość oprogramowania CAD,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży aluminiowej,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikacje.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (7000-8500 zł netto/mc) z możliwością negocjacji,
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • pracę na miejscu w Jędrzejowie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty,
sporządzanie wycen materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
sporządzanie rysunków technicznych oraz instrukcji pakowania,
prowadzenie baz danych (rysunków technicznych itp.),
doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne,
dobra znajomość oprogramowania CAD,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży aluminiowej,
samodzielność, dobra organizacja pracy,
kreatywność i innowacyjność,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikacje.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia (7000-8500 zł netto/mc) z możliwością negocjacji,
pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
pracę na miejscu w Jędrzejowie.