BRANŻE
ID:240840

Doradca techniczny - Inżynier produktu

FORBUILD S.A., jako jedno z wiodących przedsiębiorstw branży budowlanej koncentrujemy się na najlepszych technologiach i trwałych, systemowych rozwiązaniach dla budownictwa.

Największy nacisk kładziemy przy tym na doskonałą jakość oraz wysokie wymogi, które muszą spełnić nasze produkty oraz sprzęt. Tak samo ważny jest dla nas fakt, by usługi wykonywane przez nas były na najwyższym poziomie

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Inżynier Produktu – Doradca techniczny
Miejsce pracy: Końskie

Podstawowe obowiązki:
  • konsultacje i doradztwo techniczne,
  • weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji techniczno-projektowej,
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektowaniu lub wykonawstwie,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. aplikacji AutoCad, MS Office),
  • samodzielność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego
 Oferujemy:
  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w zespole profesjonalistów – zgłoś się do nas!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj po ogłoszeniem

Informacja:
Administratorem danych osobowych jest spółka FORBUILD Spółka Akcyjna z siedzibą w Końskich, 26-200 Końskie, ul. Górna 2a, numer tel. 41-375-13-47, e-mail dpersonalny@forbuild.eu.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez FORBUILD S.A. z siedzibą w Końskich na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko: Inżynier produktu – Doradca techniczny zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Największy nacisk kładziemy przy tym na doskonałą jakość oraz wysokie wymogi, które muszą spełnić nasze produkty oraz sprzęt. Tak samo ważny jest dla nas fakt, by usługi wykonywane przez nas były na najwyższym poziomie.

konsultacje i doradztwo techniczne,
weryfikacja i przygotowywanie dokumentacji techniczno-projektowej,
przygotowywanie ofert techniczno-handlowych.
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, przy projektowaniu lub wykonawstwie,
dobra znajomość rysunku technicznego,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. aplikacji AutoCad, MS Office),
samodzielność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
czynne prawo jazdy kat. B,
mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego

Oferujemy:
pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
atrakcyjne warunki finansowe,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem na adres e-mail: dpersonalny@forbuild.eu z dopiskiem w tytule: Inżynier Produktu – Doradca techniczny

www.forbuild.eu