BRANŻE
ID:251825

Doradca klienta (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000knPbsQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Swarzędz, Poznań, Gniezno

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych,
  • odbywanie spotkań z klientami,
  • konstruowanie ofert,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • współpraca z działem likwidacji szkód,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • min. średnie wykształcenie,
  • samodzielność w organizowaniu swojego czasu pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • nieskazitelna opinia,
  • kreatywność, systematyczność, przedsiębiorczość,
  • zorientowanie na cel,
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (dodatkowy atut).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
  • bogaty system premii i nagród,
  • możliwość sprzedaży nowoczesnych i innowacyjnych produktów,
  • indywidualną ścieżkę wdrożenia i opiekę managera,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne benefity pracownicze,
  • dużą swobodę działania,
  • miejsce pracy: Września.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Obowiązki:pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych,
odbywanie spotkań z klientami,
konstruowanie ofert,
profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
współpraca z działem likwidacji szkód,
realizowanie celów sprzedażowych,
budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy,
dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:min. średnie wykształcenie,
samodzielność w organizowaniu swojego czasu pracy,
łatwość nawiązywania kontaktów,
nieskazitelna opinia,
kreatywność, systematyczność, przedsiębiorczość,
zorientowanie na cel,
chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (dodatkowy atut).

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
bogaty system premii i nagród,
możliwość sprzedaży nowoczesnych i innowacyjnych produktów,
indywidualną ścieżkę wdrożenia i opiekę managera,
możliwość rozwoju i awansu,
atrakcyjne benefity pracownicze,
dużą swobodę działania,
miejsce pracy: Września.