BRANŻE
ID:240343

Doradca klienta ds. technologii żywności

Numer referencyjny: a0t5800000OZdedAAD

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Lublin, Kielce, Rzeszów

Data publikacji: 2018-05-16

Branża: Technologia żywności / obsługa Klienta

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • zarządzanie produktami oferowanymi przez firmę,
  • wsparcie klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych,
  • wdrażanie produktów u klientów tj. producentów żywności w Polsce,
  • sprzedaż produktów (składników i dodatków do żywności) producentom żywności w Polsce,
  • przeprowadzanie wizyt handlowych,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z funkcjonującymi procedurami,
  • negocjowanie cen oraz składanie ofert handlowych,
  • kontrola należności.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży spożywczej jako technolog lub pokrewne,
  • wyższe wykształcenie w zakresie technologii żywności lub pokrewne - warunek konieczny,
  • wiedza na temat produkcji żywności oraz znajomość rynku spożywczego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego - wymagany co najmniej na poziomie B1,
  • znajomość MS Office - swobodna obsługa,
  • znajomość systemów ERP, CRM (doświadczenie w dotychczasowej pracy) - mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna oraz kwartalna, uzależnione od wyników sprzedaży,
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dogodną dla kandydata,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • pracę w formie home office,
  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • podległy obszar: województwo lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Obowiązki:zarządzanie produktami oferowanymi przez firmę,
wsparcie klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych,
wdrażanie produktów u klientów tj. producentów żywności w Polsce,
sprzedaż produktów (składników i dodatków do żywności) producentom żywności w Polsce,
przeprowadzanie wizyt handlowych,
prowadzenie dokumentacji zgodnie z funkcjonującymi procedurami,
negocjowanie cen oraz składanie ofert handlowych,
kontrola należności.

Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia w branży spożywczej jako technolog lub pokrewne,
wyższe wykształcenie w zakresie technologii żywności lub pokrewne - warunek konieczny,
wiedza na temat produkcji żywności oraz znajomość rynku spożywczego,
prawo jazdy kat. B,
znajomość języka angielskiego - wymagany co najmniej na poziomie B1,
znajomość MS Office - swobodna obsługa,
znajomość systemów ERP, CRM (doświadczenie w dotychczasowej pracy) - mile widziane.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna oraz kwartalna, uzależnione od wyników sprzedaży,
umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dogodną dla kandydata,
niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
pracę w formie home office,
pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
podległy obszar: województwo lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie.