BRANŻE
ID:245245

Doradca ds. wsparcia technicznego

Numer referencyjny: a0t5800000OZjq7AAD

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Tychy

Data publikacji: 2019-02-14

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • współpraca z doradcami ds. inwestycji w zakresie przygotowywania ofert handlowych,
  • wycena projektów inwestycyjnych,
  • współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu.
Wymagania:
  • doświadczenie w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym - znajomość aparatury i systemów rozdziału energii do 1600 A,
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny),
  • znajomość branży elektrotechnicznej,
  • doświadczenie w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu,
  • znajomość programu AutoCAD oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dodatkowe benefity pracownicze (sportowe, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń).

Obowiązki:współpraca z doradcami ds. inwestycji w zakresie przygotowywania ofert handlowych,
wycena projektów inwestycyjnych,
współpraca z klientem inwestycyjnym w zakresie wyceny projektu.

Wymagania:doświadczenie w firmie wykonawczej lub w biurze projektowym - znajomość aparatury i systemów rozdziału energii do 1600 A,
wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (kierunek elektryczny lub pokrewny),
znajomość branży elektrotechnicznej,
doświadczenie w przygotowaniu elewacji rozdzielnic na podstawie istniejącego projektu,
znajomość programu AutoCAD oraz innych programów wykorzystywanych do ofertowania,
bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność,
język angielski na poziomie komunikatywnym,
doświadczenie przy prefabrykacji rozdzielnic lub projektowaniu rozdzielnic będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwijania się pod okiem doświadczonych kierowników,
atrakcyjny system premiowy,
dodatkowe benefity pracownicze (sportowe, dofinansowanie nauki języków oraz system profesjonalnych szkoleń).