BRANŻE
ID:239636

Doradca Techniczno-Handlowy (kleje przemysłowe)

Numer referencyjny: Nr ref. PHP/04/2018

Opis firmy:

Naszym klientem jest firma o globalnym zasięgu, producent innowacyjnych produktów chemicznych dla przemysłu, zajmujący się zaawansowanymi technologicznie projektami. Firmę cechuje niepowtarzalna kultura organizacyjna, która zorientowana jest na potrzeby pracownika. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży specjalistycznych produktów w branży przemysłowej;
  • Ciągłe powiększanie bazy Klientów oraz profesjonalna opieka nad Klientami już pozyskanymi;
  • Stałe monitorowanie dedykowanego rynku;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;

Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami branżowymi;
  • Samodzielność, zdolności organizacyjne i inicjatywa w działaniu;
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, sprzedażowe;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii;
  • Profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Opiekę medyczną;
  • Samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy, pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.
  • Udział w seminariach, konferencjach i targach branżowych w Polsce i za granicą.