BRANŻE
ID:240467

Doradca Prezentowy na stoisku Prezent Marzeń w Galerii Gemini Park Tychy

Firma: Prezent Marzeń

Stanowisko: Praktykant/Praktykantka

Miejsce pracy: woj. śląskie, Tychy

Data publikacji: 2018-05-28

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Firma "eMotivo" z siedzibą w Puławach, właściciel serwisu internetowego PrezentMarzen.com. Prezenty w formie przeżyć to ciągle rosnący trend, który skutecznie zastępuje standardowe gadżety. Ciągle rozwijamy sieć punktów stacjonarnych na terenie całej Polski. Staramy, się aby nasze stoiska znalazły się w całym kraju .
Dołącz do młodego dynamicznego, kreatywnego i ukierunkowanego na sukces zespołu zmieniającego otaczający nas świat.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na ok 120 godzin/miesięcznie,

Jeżeli:
- masz wysoko rozwiniętą kulturę osobistą
- lubisz pracę z ludźmi
- jesteś ambitny i lubisz się rozwijać często wychodzisz z inicjatywą własną lub ją przejmujesz od innych
- lubisz prace pełną wyzwań
- interesujesz się sportami ekstremalnymi, aktywnym wypoczynkiem, turystyką
- dobrze znasz obsługę komputera i środowisko internetowe
- potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe
- masz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta ( warunek nie jest konieczny)
- jesteś komunikatywny, dyspozycyjny, odpowiedzialny, samodzielny i uczciwy

Oferujemy:

- nietuzinkowy produkt do sprzedaży – doradzasz innym jak zrealizować swoje marzenia
- gwarantujemy szeroką wiedzę ze sportów ekstremalnych i nie tylko
- stabilne warunki zatrudnienia
- umowa zlecenia na czas nieokreślony po roku możliwość podpisania umowy o pracę
- pracujemy w godzinach otwarcia galerii
- elastyczny harmonogram pracy ustalany wspólnie ze współpracownikami
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się firmie
- masz realny wpływ na rozwój firmy , nagradzamy Twoje pomysły
- programy rozwojowe i podnoszące kwalifikacje
- niezbędne narzędzia pracy
- dwuetapowe szkolenie teoretyczne ( ok 5 h) i praktyczne trwające miesiąc bądź krótsze dopasowane do Twoich potrzeb
- konkursy dla pracowników
- możliwość korzystania z oferty
Mocno rozbudowany system płacowy uzależniony przede wszystkim od zaangażowania przekładającego się na realizację planu sprzedażowego realnego do wykonania. Stawka podstawowa na godzinę od 13,70 -16,70 pln brutto, rozbudowany system premiowy uzależniony od wykonania targetu nałożonego na każdego pracownika. Target wykonany ponad 100% upoważnia do premii % od obrotu.