BRANŻE
ID:245840

Doradca Klienta Dział Budowlany

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współprac [Edytuj] ującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl  w polityce prywatności.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Stanowisko    Program Stażowy w Dziale Łańcucha Dostaw
Opis stanowiska
  • W zależności od obszaru, w którym będziesz odbywać staż będziesz miał możliwość rozwoju swoich kompetencji, m.in. poprzez:
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów;
  • optymalizację łańcucha dostaw w obszarach dystrybucji, finansów oraz transportu;
  • wsparcie procesu negocjacji z dostawcami;
  • zapewnienie dostępności produktów w sklepach.
Wymagania
  • jesteś studentem 5 roku lub absolwentem studiów kierunkowych (ekonomicznych, logistycznych lub pokrewnych);
  • wiążesz swoją przyszłość zawodową z planowaniem łańcucha dostaw, importem, transportem, optymalizacją procesów lub logistyką sklepową;
  • pogłębiasz swoją wiedzę śledząc trendy i rozwój rynku w tym obszarze;
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności analizy i interpretacji danych tak, aby na ich podstawie wyciągać wnioski;
  • lubisz pracę w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku;
  • efektywnie i sprawnie komunikujesz się z innymi;
  • potrafisz przekonywać do swojego zdania w oparciu o argumentację merytoryczną;
  • dobrze organizujesz swój czas i samodzielnie podejmujesz decyzje;
  • bardzo dobrze znasz język angielski (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem).
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat (min 4/5 etatu) w ramach rocznego programu stażowego w Dyrekcji Łańcucha Dostaw;
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport;
  • akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa;
  • dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra;
  • możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska.