BRANŻE
ID:244640

Dołącz do Zespołu Mrs.Sporty!

Opis firmy:

Klub MRS.SPORTY to sieć niemieckich klubów fitness dla kobiet w każdym wieku. Oferujemy metodę treningową oraz żywieniową odpowiednią dla kobiet w każdym wieku.

Opis stanowiska:

Jesteś Trenerem Personalnym, Fizjoterapeutą lub Dietetykiem z uprawnieniami trenerskimi? Świetnie! Dołącz do nas!
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie treningu interwałowego
• Indywidualna opieka podczas prowadzenia treningu oraz spotkań z Klubowiczkami Mrs.Sporty
• Pozyskiwanie nowych klientów poprzez różne formy działań promocyjnych
• Prowadzenie konsultacji i sprzedaż członkostw
• Realizacja zadań administracyjnych, również na komputerze
• Dbanie o estetykę i czystość klubu

Oczekujemy:

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Uprawnienia i doświadczenie trenerskie w obszarze sportu
• Obsługa Klienta
• Zainteresowanie sportem oraz zdrowym stylem życia
• Umiejętności organizacyjne
• Komunikatywność

Oferujemy:

Jako Mrs.Sporty oferujemy Ci:
• Rozwojowe szkolenia w Akademii Mrs.Sporty
• Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wymianę doświadczeń z innymi trenerami marki Mrs.Sporty
• Zróżnicowaną, ciekawą, pasjonującą i dającą satysfakcję pracę w energicznym zespole