BRANŻE
ID:253143

Cieśla szalunkowy - Austria

Numer referencyjny: a0t4H00000sNWcwQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Vorarlberg

Zadania:
  • samodzielne szalowanie i montowanie systemów szalunkowych zgodnie z planem,
  • szalunki wielkopowierzchniowe,
  • montaż i wypoziomowanie części deskowania (belki i podpory),
  • naprawa elementów szalunkowych,
  • instalacja łączników i napinaczy.
Wymagania:
  • wykształcenie lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy oraz własny samochód,
  • doświadczenie w systemach szalunkowych (Doka, Peri, Framex itd.), dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy:
  • pełne ubezpieczenie społeczne,
  • pracę w okolicach Vorarlberg od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2 630 euro netto miesięcznie,
  • organizację zakwaterowania,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie w sprawach urzędowych.
Prosimy o wysłanie CV w języku niemieckim. CV w innym języku nie będą rozpatrywane.

Za proces rekrutacyjny odpowiada Asystent Rekrutacji Anastasiia Makarevych, tel. +48 663 220 366,

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:samodzielne szalowanie i montowanie systemów szalunkowych zgodnie z planem,
szalunki wielkopowierzchniowe,
montaż i wypoziomowanie części deskowania (belki i podpory),
naprawa elementów szalunkowych,
instalacja łączników i napinaczy.

Wymagania:wykształcenie lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
prawo jazdy oraz własny samochód,
doświadczenie w systemach szalunkowych (Doka, Peri, Framex itd.), dodatkowym atutem,
dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1,
gotowość do pracy w nadgodzinach,
dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:pełne ubezpieczenie społeczne,
pracę w okolicach Vorarlberg od zaraz,
atrakcyjne wynagrodzenie 2 630 euro netto miesięcznie,
organizację zakwaterowania,
zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
wsparcie w sprawach urzędowych.