BRANŻE
ID:252573

Cieśla / Stolarz budowlany - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000sNP1sQAG

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

Opis stanowiska:
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie, np. pomosty robocze, konstrukcje rozporowe i podporowe ścian, konstrukcje wieńcowe, więźby dachowe, etc.,
  • naprawa ww. konstrukcji, konserwacja drewna,
  • kotwienie elementów drewnianych,
  • łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów takich jak gwoździe, śruby, jarzma, klamry, ściski stalowe itp.,
  • wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji,
  • budowa domów w szkielecie drewnianym.
Wymagania:
  • przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim - warunek konieczny ,
  • warunek konieczny - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1 , czyli płynna rozmowa,
  • prawo jazdy kat. B i samochód ,
  • min. rok doświadczenia zawodowego,
  • mile widziane: VCA.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Utrecht,
  • holenderską umowę o pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
  • wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo (w tym koszt dojazdu do pracy),
  • opiekę koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie, np. pomosty robocze, konstrukcje rozporowe i podporowe ścian, konstrukcje wieńcowe, więźby dachowe, etc.,
naprawa ww. konstrukcji, konserwacja drewna,
kotwienie elementów drewnianych,
łączenie poszczególnych elementów za pomocą materiałów takich jak gwoździe, śruby, jarzma, klamry, ściski stalowe itp.,
wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji,
budowa domów w szkielecie drewnianym.

Wymagania: przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim - warunek konieczny ,
warunek konieczny - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1 , czyli płynna rozmowa,
prawo jazdy kat. B i samochód ,
min. rok doświadczenia zawodowego,
mile widziane: VCA.

Oferujemy: miejsce pracy: Utrecht,
holenderską umowę o pracę,
bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo (w tym koszt dojazdu do pracy),
opiekę koordynatora.