BRANŻE
ID:238200

Certyfikator energetyczny (praca zdalna)

Opis firmy:

Firma Efektywniej działa na rynku od roku 2012. Misją przedsiębiorstwa jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości, zaszczepianie dobrych praktyk
i rozwiązań w przedsiębiorstwach oraz w domach prywatnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu audytów energetycznych, certyfikatów energetycznych, analizie odnawialnych źródeł energii, szeroko rozumianym doradztwie energetycznym, a także opracowywaniu wniosków o dofinansowanie z zakresu termomodernizacji budynków.

Opis stanowiska:

W związku z realizacją programu „Wykonanie ocen energetycznych budynków na terenie województwa Małopolskiego”, mającego na celu przygotowanie projektów w ramach działania 4.4 RPO WM 2014-2020, Efektywniej poszukuje osób do opracowywania świadectw charakterystyki energetycznej.

Praca ma charakter zdalny i cechuje się dużą elastycznością godzin pracy. Polegać będzie na analizie danych otrzymanych od audytorów terenowych, wprowadzeniu ich do programu ArCADia Termocad
i wykonaniu oceny energetycznej.

Oczekujemy:

• studenci kierunków technicznych (preferowane: Energetyka, Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Budownictwo, Architektura)

• znajomość pakietu MS Office

• samodzielność

• sumienność i zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

• długoterminową współpracę

• pracę zdalną z elastyczny harmonogramem, który pozwoli połączyć pracę ze studiami (umowa zlecenie/ umowa o dzieło)

• szkolenie z wykonywania ocen energetycznych, audytów energetycznych oraz obsługi programu ArCADia Termocad (będzie mieć miejsce w siedzibie firmy we Wrocławiu)

• atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do ilości wykonanych ocen energetycznych – zarobki do 2500,00 zł netto / miesiąc