BRANŻE
ID:251815

Brygadzista (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knq9mQAA

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Opalenica

Obowiązki:
  • koordynowanie i rozdzielanie pracy dla zespołu operatorów,
  • planowanie i odpowiedzialność za realizacje planów produkcyjnych na zmianie,
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
  • szkolenie i wsparcie pracowników w zakresie obsługi urządzeń i maszyn linii produkcyjnej,
  • dbałość o utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń, współpraca z działem utrzymania ruchu.
Wymagania
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie techniczne,
  • zdolności organizacyjne i przywódcze, silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzin / zmiana,
  • łatwość uczenia się zagadnień technicznych, rzetelność i sumienność w realizacji zadań.
Oferujemy
  • stałą pracę na umowę o pracę,
  • możliwość aktywnego udziału w budowaniu procesu produkcji,
  • przestrzeń do wdrożenia własnych pomysłów optymalizujących,
  • wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
  • pakiet benefitów socjalnych, szkoleń oraz wiele innych.

Obowiązki:koordynowanie i rozdzielanie pracy dla zespołu operatorów,
planowanie i odpowiedzialność za realizacje planów produkcyjnych na zmianie,
dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego,
szkolenie i wsparcie pracowników w zakresie obsługi urządzeń i maszyn linii produkcyjnej,
dbałość o utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń, współpraca z działem utrzymania ruchu.

Wymaganiamin. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej,
wykształcenie techniczne,
zdolności organizacyjne i przywódcze, silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy,
gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzin / zmiana,
łatwość uczenia się zagadnień technicznych, rzetelność i sumienność w realizacji zadań.

Oferujemystałą pracę na umowę o pracę,
możliwość aktywnego udziału w budowaniu procesu produkcji,
przestrzeń do wdrożenia własnych pomysłów optymalizujących,
wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
pakiet benefitów socjalnych, szkoleń oraz wiele innych.