BRANŻE
ID:240234

Brygadzista (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZZ3JAAX

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Pruszcz Gdański

Data publikacji: 2018-05-14

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • nadzór nad zespołem na zmianie produkcyjnej, zapewnienie bezpiecznej pracy brygady,
  • monitorowanie i raportowanie jakości i efektywności zmiany,
  • praca na linii produkcyjnej między innymi przy mikro dozowaniu, na stanowisku kontroli i uzupełnianiu poziomu składników w silosach.
Wymagania:
  • pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność organizacji pracy swojej i innych,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych i obsługę wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego,
  • otwartość na nowe wyzwania.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczny system premiowy,
  • szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia,
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Obowiązki:nadzór nad zespołem na zmianie produkcyjnej, zapewnienie bezpiecznej pracy brygady,
monitorowanie i raportowanie jakości i efektywności zmiany,
praca na linii produkcyjnej między innymi przy mikro dozowaniu, na stanowisku kontroli i uzupełnianiu poziomu składników w silosach.

Wymagania: pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
umiejętność organizacji pracy swojej i innych,
doświadczenie w kierowaniu zespołem,
mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych i obsługę wciągników i wciągarek sterowanych z poziomu roboczego,
otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
miesięczny system premiowy,
szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego,
szkolenia,
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.