BRANŻE
ID:266707

Brygadzista / Elektromonter

Numer referencyjny: a0t6N000000PaCzQAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Opole, Wrocław

Data publikacji: 2022-06-24

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • montaż, obsługa, konserwacja oraz remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, DTR oraz poleceniami przełożonych, wg posiadanych kwalifikacji (świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E),
  • dbałość o jakość, terminowość i poprawność realizowanych zadań,
  • przydzielanie i rozliczanie zadań w obrębie podległej brygady,
  • planowanie prac w koordynacji z kierownikiem robót,
  • współpraca z pozostałymi brygadzistami / brygadami oraz kierownikami robót.
Oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane o specjalności elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E min. do 1 kV,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność,
  • gotowość do pracy w delegacji.
Oferujemy:
  • wsparcie finansowe w okresie wyjazdu służbowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach dedykowanych dla poszczególnych grup stanowisk,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w różnorodnych projektach na skalę przemysłową,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:montaż, obsługa, konserwacja oraz remonty urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną, zasadami BHP, DTR oraz poleceniami przełożonych, wg posiadanych kwalifikacji (świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E),
dbałość o jakość, terminowość i poprawność realizowanych zadań,
przydzielanie i rozliczanie zadań w obrębie podległej brygady,
planowanie prac w koordynacji z kierownikiem robót,
współpraca z pozostałymi brygadzistami / brygadami oraz kierownikami robót.

Oczekiwania:doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane o specjalności elektryka lub pokrewne),
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
świadectwo kwalifikacyjne E lub D+E min. do 1 kV,
zdolność do pracy na wysokości,
odpowiedzialność, sumienność, rzetelność,
gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:wsparcie finansowe w okresie wyjazdu służbowego,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach dedykowanych dla poszczególnych grup stanowisk,
szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracę w różnorodnych projektach na skalę przemysłową,
prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.