BRANŻE
ID:265830

Brukarz przy doprowadzaniu światłowodów (m/k) Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000PwYIQA0

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:
  • rozbiórka nawierzchni przed rozpoczęciem prac związanych z doprowadzeniem światłowodu,
  • po zakończeniu instalacji naprawa nawierzchni (układnie kostki/płyty/asfaltu).
Wymagania:
  • chęć do wyjazdu i pracy w Niemczech,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie.
Oferujemy:
  • stałą pracę na terenie Niemiec,
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • stawkę od 2600 do 3300 euro miesięcznie (w zależności od doświadczenia).
Prosimy o przesłanie CV. Szczegóły oferty można uzyskać dzwoniąc po numer: 663 301 046 w godzinach 8-16.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Obowiązki:rozbiórka nawierzchni przed rozpoczęciem prac związanych z doprowadzeniem światłowodu,
po zakończeniu instalacji naprawa nawierzchni (układnie kostki/płyty/asfaltu).

Wymagania:chęć do wyjazdu i pracy w Niemczech,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie.

Oferujemy:stałą pracę na terenie Niemiec,
umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
zapewnione zakwaterowanie,
stawkę od 2600 do 3300 euro miesięcznie (w zależności od doświadczenia).