BRANŻE
ID:253550

Broker informacji pierwotnych (praca zdalna)

Firma: KERALLA RESEARCH

Stanowisko: Konsultant

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2020-08-27

Branża: Budownictwo / Nieruchomości, Doradztwo / Konsulting, Grafika / Fotografia / Kreacja, Informatyka / Internet, Inne, Kadry / HR, Marketing / Reklama / Public Relation, Zdrowie / Medycyna / Uroda, Produkcja / Przemysł, Sport / Rekreacja, Sprzedaż, Telekomunikacja, Druk / Poligrafia, Farmacja / Chemia, Bankowość / Finanse, Szkolenia / Edukacja, Organizacja / Zarządzanie, Prawo / Administracja, Transport / Spedycja, Gastronomia / Catering, Doradztwo / Finanse, Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Hotelarstwo / Turystyka, Informatyka / Programowanie, Internet / E-Commerce, Księgowość / Audyt / Podatki, Logistyka / Dystrybucja, Media / Sztuka / Rozrywka, Obsługa klienta, Praca fizyczna, Praktyki / Staże, Rolnictwo / Ochrona środowiska, Ubezpieczenia, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja, Technologia żywności / obsługa Klienta, Elektronika / Energetyka, Obsługa klienta / Sprzedaż, Sprzedaż - FMCG, Nowe technologie / IT, Kosmetyka / Pielęgnacja, Serwis / Technika / Montaż, Doradztwo personalne, Franczyza, Sieci Handlowe, Języki obce, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

DODATKOWA CIEKAWA PRACA

polegająca na telefonicznym zbieraniu informacji tj. opinii i ocen od przedsiębiorców, managerów, specjalistów itp.

Nie jest to sprzedaż.

Instytut KERALLA RESEARCH zamawia regularnie tego typ dane od brokerów. Jesteśmy agencją wykonującą profesjonalne badania marketingowe w Polsce.

ZDALNIE I ELASTYCZNIE

PRACA jest ZDALNA, wykonywana tylko w dni robocze, trzeba przeznaczyć na nią 4 -6 h dziennie.

Konieczny: szybki laptop lub komp. + porządny (stały) Internet i sumienność.

Przyjmiemy do projektów lub - chętnie - na dłużej.

Oferujemy stawki wyższe niż rynek na podobnych stanowiskach, ciekawe projekty badawcze, premie.

Opis stanowiska:

DLA FAJNYCH, POZBIERANYCH I ZORGANIZOWANYCH

  • Jeśli masz w sobie ciekawość typową dla dziennikarza lub socjologa, lubisz słuchać ludzi, interesuje Cię, co mają do powiedzenia, a jednocześnie szanujesz to, że dzielący się opiniami oferują Ci swój czas to obecnie szukamy właśnie takich osób.
  • Atutem będzie, doświadczenie w tzw. call center (np. w banku, leasingu, ubezpieczeniach, windykacji). Jeśli masz doświadczenie w rozmowach inicjowanych przez telefon (tylko takie tu robisz) nie boisz się prowadzić rozmów z osobami na wyższych stanowiskach, jesteś kulturalny/a i nie masz w planach przez kolejne miesiące (a może i lata) sprzedawać, windykować i odbijać korpo kartę - zapraszamy do zgłoszenia.
  • Pracujesz elastycznie, masz do dyspozycji długie wolne popołudnia, wstajesz do pracy w dni robocze, bez weekendów, wieczorów i świąt.

 - Jeśli jesteś otwarty/a na gigabajty informacji z całkowicie nowych obszarów biznesu, technologii i różnych sfer gospodarki, a poznawanie wywołuje dreszcz emocji i napędza do działania – to w naszym zespole masz okazję zrealizować się i rozwinąć swoje kompetencje zawodowe i intelektualnie.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wejdź najpierw na naszą stronę internetową keralla.pl I luknij co robimy

  • Aplikuj jeśli na poważnie szukasz dodatkowego zajęcia i jeśli wpisujesz się wyjściowo ww. kryteria
  • Cieszy nas każde podesłane CV (bo świadczy o chęci współpracy z nami) natomiast prosimy o zrozumienie i nie odbieranie do siebie. Po prostu, jak wiele innych firm, też kontaktujemy się z częścią kandydatów.