BRANŻE
ID:270290

Barista Costa Coffee

Jesteśmy największą w Europie siecią kawiarni, która sukcesywnie umacnia swoją pozycję na polskim rynku. W całej Polsce działa już blisko 140 kawiarni Costa Coffee i ponad 270 maszyn Costa Express. Markę Costa stworzyli ponad 40 lat temu dwaj bracia Sergio i Bruno Costa. To wtedy stworzyli legendarną mieszankę Mocha Italia, w której zakochali się Goście Costa Coffee. Nasi Bariści są Mistrzami Latte Art i codziennie serwują naszym Gościom setki filiżanek wyśmienitej kawy.

Dołącz do zespołu COSTA COFFEE

Barista- Pracownik kawiarni

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przyjazna obsługa naszych Gości i aktywna sprzedaż produktów
  • Przygotowywanie kaw i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)
  • Dbanie o czystość w kawiarni, m.in. sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń oraz przygotowanie kawiarni do otwarcia i zamknięcia
  • Przestrzeganie standardów Costa i zapewnienie naszym Gościom pozytywnych wrażeń z wizyty w kawiarni

NASZE WYMAGANIA
  • Chęć do pracy w kawiarni
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem
  • Gotowość do współpracy w elastycznych  godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych, późnych wieczornych lub w weekendy i święta
  • Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

TO OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub zlecenie
  • Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami
  • Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać
  • Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy
  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni
  • Dofinansowanie do urlopu i kartę przedpłaconą na przedświąteczne zakupy
  • Kartę sportową, możliwość rozszerzenie prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych