BRANŻE
ID:246666

Automatyk w dziale utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJDXHQA5

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Swarzędz, Poznań

Obowiązki:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
  • nadzór nad linią produkcyjną od strony automatyki,
  • naprawa i parametryzacja urządzeń parku maszynowego,
  • diagnostyka oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • bieżąca kontrola urządzeń,
  • przeglądy oraz remonty z zakresu elektryki i mechaniki maszyn, urządzeń i instalacji automatyki,
  • modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki,
  • analiza awarii oraz dokumentacji,
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • wykształcenie w zakresie mechaniki, elektryki lub automatyki
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie automatyki maszyn produkcyjnych (nie jest wymagane tylko w branży automotive, może być inna branża),
  • wiedza z zakresu budowy maszyn - w szczególności obwody elektryczne oraz pneumatyczne,
  • min. podstawowa wiedza z zakresu programowania PLC, napędów elektrycznych,
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej - schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • mile widziana znajomość robotów przemysłowych KUKA, ABB, FANUC oraz znajomość systemów SIEMENS SIMATIC STEP 7, WIN CC - nie jest to warunek konieczny, jest możliwe szkolenie stanowiskowe,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym, aby móc działać swobodnie na systemie zaprogramowanym w maszynach produkcyjnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na dłuższy czas),
  • system pracy 3-zmianowy (3, 2, 1), wymagana jest dyspozycyjność do pracy w weekendy (6-14, 14-22, 22-6),
  • szkolenie stanowiskowe (z robotów przemysłowych oraz systemów),
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji,
- nadzór nad linią produkcyjną od strony automatyki,
- naprawa i parametryzacja urządzeń parku maszynowego,
- diagnostyka oraz współpraca z serwisami zewnętrznymi,
- bieżąca kontrola urządzeń,
- przeglądy oraz remonty z zakresu elektryki i mechaniki maszyn, urządzeń i instalacji automatyki,
- modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki,
- analiza awarii oraz dokumentacji,
- wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych zmierzających do eliminacji awarii linii produkcyjnej.

Wymagania:
- wykształcenie w zakresie mechaniki, elektryki lub automatyki
- minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie automatyki maszyn produkcyjnych (nie jest - wymagane tylko w branży automotive, może być inna branża),
- wiedza z zakresu budowy maszyn - w szczególności obwody elektryczne oraz pneumatyczne,
- min. podstawowa wiedza z zakresu programowania PLC, napędów elektrycznych,
- umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej - schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne,
- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
- mile widziana znajomość robotów przemysłowych KUKA, ABB, FANUC oraz znajomość systemów SIEMENS SIMATIC STEP 7, WIN CC - nie jest to warunek - konieczny, jest możliwe szkolenie stanowiskowe,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym, aby móc działać swobodnie na systemie zaprogramowanym w maszynach produkcyjnych.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na dłuższy czas),
- system pracy 3-zmianowy (3, 2, 1), wymagana jest dyspozycyjność do pracy w weekendy (6-14, 14-22, 22-6),
- szkolenie stanowiskowe (z robotów przemysłowych oraz systemów),
- możliwość rozwoju zawodowego.