BRANŻE
ID:244780

Automatyk w dziale utrzymania ruchu - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t5800000ZtgX0AAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Koziegłowy, Swarzędz

Obowiązki:
  • usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń,
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych,
  • realizacja usprawnień procesów produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów i udział przy remontach maszyn,
  • bezwzględne zachowanie przepisów BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5,S7,
  • mile widziana znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC 500,
  • znajomość napędów Siemens (Micromaster, Simovert Masterdrives), Allen Bradley (PowerFlex, Kinetix),
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • przeszkolenie stanowiskowe,
  • możliwość nadgodzin płatnych 100% w niedzielę.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń,
analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych,
realizacja usprawnień procesów produkcyjnych,
wykonywanie przeglądów i udział przy remontach maszyn,
bezwzględne zachowanie przepisów BHP.

Wymagania:wykształcenie średnie kierunkowe,
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5,S7,
mile widziana znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC 500,
znajomość napędów Siemens (Micromaster, Simovert Masterdrives), Allen Bradley (PowerFlex, Kinetix),
mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:umowa o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
przeszkolenie stanowiskowe,
możliwość nadgodzin płatnych 100% w niedzielę.