BRANŻE
ID:259382

Automatyk (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000ADb3QAG

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin

Obowiązki:
  • nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej,
  • szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki i automatyki,
  • prace konserwacyjne w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej, a w szczególności: realizacja prac według planu konserwacji oraz doskonalenie planu, pełna ocena źródłowych przyczyn problemów technicznych i ich eliminacja,
  • dodatkowa obsługa techniczna w zakresie odpowiedzialności: regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań,
  • sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac technicznych,
  • dbałość w zapewnieniu aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej,
  • pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn,
  • umiejętność kontroli i administrowanie sprzętem AKPiA,
  • umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń,
  • opcjonalnie język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną i kontakty z serwisem zagranicznym,
  • uprawnienia SEP od min. 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • doświadczenie minimum 5 lat w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej.
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania lub kontaktu telefonicznego pod nr tel. 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych w części elektrycznej oraz w zakresie automatyki przemysłowej,
szybkie i skuteczne naprawy awaryjne w zakresie elektryki i automatyki,
prace konserwacyjne w zdefiniowanych obszarach odpowiedzialności technicznej, a w szczególności: realizacja prac według planu konserwacji oraz doskonalenie planu, pełna ocena źródłowych przyczyn problemów technicznych i ich eliminacja,
dodatkowa obsługa techniczna w zakresie odpowiedzialności: regulacje i optymalizacja parametrów sterowania maszyn, modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań,
sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac technicznych,
dbałość w zapewnieniu aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej,
pełna samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Wymagania:wykształcenie techniczne o specjalności elektryka, elektronika, automatyka lub pokrewne,
znajomość ustawień falowników, paneli obsługowych, programatorów i innych urządzeń sterowania maszyn,
umiejętność kontroli i administrowanie sprzętem AKPiA,
umiejętność identyfikowania i diagnozowania przyczyn zakłóceń i awarii oraz stosowania szybkich rozwiązań eliminujących skutki zdarzeń,
opcjonalnie język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną i kontakty z serwisem zagranicznym,
uprawnienia SEP od min. 1 kV i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
doświadczenie minimum 5 lat w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru elektryki i automatyki przemysłowej.
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy,
bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników,
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji,
przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.