BRANŻE
ID:246492

Automatyk (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJIfaQAH

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Września

Obowiązki:
  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • tworzenie analiz PLC przy pomocy oprogramowania Siemens SIMATIC STEP 7, WinCC,
  • rozwój wiedzy z zakresu napędów i przekładni robotów przemysłowych KUKA, ABB i FANUC,
  • tworzenie analiz i konfiguracja napędów SEW,
  • obsługa nowoczesnych systemów wizyjnych w celu kontroli procesu technologicznego,
  • wsparcie zespołu mechaników i elektryków, zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • otwartość na zdobywanie i rozwój wiedzy,
  • znajomość specyfiki pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (automatyka / robotyka przemysłowa),
  • czynne uprawnienia elektryczne do 1 kV,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie atutem,
  • dodatkowe uprawnienia, umiejętność pracy w zespole i tworzenia dobrej atmosfery w pracy - to dodatkowe zalety.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
  • dodatkowe szkolenia i możliwość zdobycia nowych uprawnień,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach dla znanych firm - także międzynarodowych,
  • dojazd do pracy firmowym busem na trasie Konin-Białężyce.

Miejsce pracy
: Swarzędz, Września

Obowiązki
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- tworzenie analiz PLC przy pomocy oprogramowania Siemens SIMATIC STEP 7, WinCC,
- rozwój wiedzy z zakresu napędów i przekładni robotów przemysłowych KUKA, ABB i FANUC,
- tworzenie analiz i konfiguracja napędów SEW,
- obsługa nowoczesnych systemów wizyjnych w celu kontroli procesu technologicznego,
- wsparcie zespołu mechaników i elektryków, zaangażowanie i wykazywanie inicjatywy.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- otwartość na zdobywanie i rozwój wiedzy,
- znajomość specyfiki pracy w dziale utrzymania ruchu,
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (automatyka / robotyka przemysłowa),
- czynne uprawnienia elektryczne do 1 kV,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie atutem,
- dodatkowe uprawnienia, umiejętność pracy w zespole i tworzenia dobrej atmosfery w pracy - to dodatkowe zalety.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
- dodatkowe szkolenia i możliwość zdobycia nowych uprawnień,
- możliwość udziału w innowacyjnych projektach dla znanych firm - także międzynarodowych,
- dojazd do pracy firmowym busem na trasie Konin-Białężyce.