BRANŻE
ID:237645

Automatyk (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FaIoyAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łowicz

Obowiązki:
  • dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych, konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze systemów automatyki w urządzeniach produkcyjnych,
  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC,
  • rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, sterowników PLC oraz falowników,
  • zapewnienie ciągłości pracy, modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń,
  • zarządzanie zapasami części zamiennych,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu automatyki, elektryki i elektroniki,
  • znajomość sterowników PLC, falowników oraz systemów diagnostycznych (np. Profibus, Profinet),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP (E1),
  • doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • możliwość pracy z markami cenionymi przez konsumentów oraz ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • wynagrodzenie współmierne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę.

Obowiązki:dokonywanie usprawnień, przeglądów okresowych, konserwacji i optymalizacji pracy w obszarze systemów automatyki w urządzeniach produkcyjnych,
programowanie i diagnostyka sterowników PLC,
rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, sterowników PLC oraz falowników,
zapewnienie ciągłości pracy, modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń,
zarządzanie zapasami części zamiennych,
sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw.

Wymagania:wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
wiedza z zakresu automatyki, elektryki i elektroniki,
znajomość sterowników PLC, falowników oraz systemów diagnostycznych (np. Profibus, Profinet),
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
uprawnienia SEP (E1),
doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:możliwość pracy z markami cenionymi przez konsumentów oraz ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
wynagrodzenie współmierne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę.