BRANŻE
ID:280990

Automatyk/Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000000WHaVQAW

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Kleszczów

Data publikacji: 2024-03-19

Branża: Produkcja / Przemysł, Elektronika / Energetyka, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
  • nadzór nad linią produkcyjną w celu utrzymania sprawności technicznej,
  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznej,
  • obsługa sterowników PLC,
  • podłączanie szaf sterowniczych,
  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów,
  • diagnoza i usuwanie występujących awarii,
  • konserwacje sprzętów produkcyjnych,
  • instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,
  • optymalizacja procesów.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • uprawnienia G1 w zakresie eksploatacji do 1kV,
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • gotowość do pracy w systemie II zmian.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki stażowe, dofinansowanie do dojazdów, paczki świąteczne, ubezpieczenie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet szkoleń,
  • premie produkcyjne.

nadzór nad linią produkcyjną w celu utrzymania sprawności technicznej,
obsługa i naprawa instalacji elektrycznej,
obsługa sterowników PLC,
podłączanie szaf sterowniczych,
planowanie i przeprowadzanie przeglądów,
diagnoza i usuwanie występujących awarii,
konserwacje sprzętów produkcyjnych,
instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,
optymalizacja procesów.

Wymagania:

wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, elektryka lub pokrewne),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
uprawnienia G1 w zakresie eksploatacji do 1kV,
doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,
umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook),
gotowość do pracy w systemie II zmian.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dodatki stażowe, dofinansowanie do dojazdów, paczki świąteczne, ubezpieczenie,
dofinansowanie wypoczynku,
pracę w nowoczesnej firmie,
duże możliwości rozwoju,
pakiet szkoleń,
premie produkcyjne.