BRANŻE
ID:242353

Automatyk

Numer referencyjny: a0t5800000ZsAgnAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
  • analiza i usuwanie awarii urządzeń automatyki (roboty, kamery, stacje kontrolne),
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w zakresie procesu sterowania linią,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i instalacyjnych,
  • regulacja urządzeń oraz bieżące naprawy maszyn,
  • prowadzenie gospodarki narzędziami i częściami zamiennymi.
  • udział w budowie nowych maszyn i urządzeń,
  • udział we wdrażaniu nowych technologii,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (automatyka, robotyka lub pokrewne),
  • znajomość sterowników Simens, robotów Fanuc, Kuka,
  • znajomość obsługi programów diagnostycznych dla sterowników SIEMENS S7, robotów Fanuc,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki i elektroniki,
  • doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi i zrobotyzowanymi liniami produkcyjnymi w zakresie automatyki/utrzymania ruchu,
  • posiadanie uprawnień SEP do eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych do 1 kV,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • predyspozycje osobowościowe tj. umiejętność planowania i ustalania priorytetów, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, bardzo dobra organizacja pracy, dobre zdolności komunikacyjne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia, wiedzy i umiejętności,
  • pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów i procesów,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Automatyk

Obowiązki:analiza i usuwanie awarii urządzeń automatyki (roboty, kamery, stacje kontrolne),
diagnozowanie i usuwanie usterek w zakresie procesu sterowania linią,
wykonywanie prac konserwacyjnych i instalacyjnych,
regulacja urządzeń oraz bieżące naprawy maszyn,
prowadzenie gospodarki narzędziami i częściami zamiennymi.
udział w budowie nowych maszyn i urządzeń,
udział we wdrażaniu nowych technologii,
współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Wymagania:wykształcenie min. średnie (automatyka, robotyka lub pokrewne),
znajomość sterowników Simens, robotów Fanuc, Kuka,
znajomość obsługi programów diagnostycznych dla sterowników SIEMENS S7, robotów Fanuc,
bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki i elektroniki,
doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi i zrobotyzowanymi liniami produkcyjnymi w zakresie automatyki/utrzymania ruchu,
posiadanie uprawnień SEP do eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych do 1 kV,
znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
predyspozycje osobowościowe tj. umiejętność planowania i ustalania priorytetów, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, bardzo dobra organizacja pracy, dobre zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia, wiedzy i umiejętności,
pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów i procesów,
szerokie możliwości rozwoju zawodowego.