BRANŻE
ID:255073

Asystentka/Asystent sprzedaży i marketingu

Firma: CrazyBird.school

Stanowisko: Asystent/ka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2021-01-20

Branża: Internet / E-Commerce, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Startup szkoła języka angielskiego online - CrazyBird.
siedziba: Wrocław
obszar działania (online): cały kraj.

Opis stanowiska:

Stanowisko: Asystentka/Asystent sprzedaży i marketingu

Szukamy osoby do pracy w firmie startup -  szkoła językowa online, do pomocy przy codziennych zadaniach. Praca w charakterze zdalnym. Godziny pracy ustalane w zależności od harmonogramu pracy w firmie, głównie od ilości zapytań klientów przez e-mail, czat i telefon.

Do obowiązków kandydata będzie należeć:
1.Obsługa bieżąca sprzedaży w szkole językowej on-line:
  • Obsługa emaila, telefonu i czata do kontaktu z klientami i  rozwiązywanie pytań i problemów
  • Prowadzenie kalendarza zajęć szkoły i bazy danych
2.Pomoc marketingowa:
  • Pomoc w promocji firmy poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, blogi, grupy, fora itp.),
  • monitoring forów dyskusyjnych,
  • zbieranie opinii klientów,
Wymagania:
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Komunikatywność i profesjonalizm w relacji z klientem,
  • Elastyczność,
  • znajomość obsługi mediów społecznościowych
Mile widziane:
  • Studentka/student (najlepiej marketingu),
  • Umiejętność reklamy/promocji firmy poprzez media społecznościowe,

Oferujemy:
  • możliwość szybkiego zwiększania zarobków wraz z dynamicznym rozwojem firmy,
  • możliwość uczestnictwa i wpływu na rozwój firmy,
  • elastyczny czas pracy,
  • międzynarodowe  i przyjazne środowisko pracy, codzienny kontakt z językiem angielskim.