BRANŻE
ID:242381

Asystent/ka ds. kontroli (zlecenie)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsCPMAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Pabianice

Data publikacji: 2018-08-31

Branża: Inne

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:
  • weryfikacja prac wykonanych przez podwykonawców pod kątem czystości miejsc remontowanych,
  • zdanie raportu z weryfikacji,
  • przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi obiektami w obrębie miasta Pabianice (11 obiektów).
Wymagania:
  • rzetelność,
  • skrupulatność,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • telefon komórkowy z aparatem fotograficznym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na miesiąc,
  • umowę-zlecenie,
  • wynagrodzenie 4200 zł brutto za wykonanie zlecenia,
  • zwrot kosztów przemieszczania pomiędzy budynkami (bilety komunikacji miejskiej lub rozliczenie kilometrowe).

Obowiązki:weryfikacja prac wykonanych przez podwykonawców pod kątem czystości miejsc remontowanych,
zdanie raportu z weryfikacji,
przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi obiektami w obrębie miasta Pabianice (11 obiektów).

Wymagania:rzetelność,
skrupulatność,
dobra sprawność fizyczna,
telefon komórkowy z aparatem fotograficznym.

Oferujemy:zatrudnienie na miesiąc,
umowę-zlecenie,
wynagrodzenie 4200 zł brutto za wykonanie zlecenia,
zwrot kosztów przemieszczania pomiędzy budynkami (bilety komunikacji miejskiej lub rozliczenie kilometrowe).