BRANŻE
ID:242569

Asystent/ka biura

Numer referencyjny: a0t5800000ZsKcjAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Złotoryja

Data publikacji: 2018-09-13

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej odnoszącej się do zatrudnienia, zgodnej z przepisami prawa pracy i standardami obowiązującymi w firmie,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • wsparcie w przygotowywaniu raportów, zestawień,
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (niestacjonarnych),
  • odpowiedzialność, skrupulatność, obowiązkowość,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orientacja w zagadnieniach prawa pracy.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość współpracy z jednymi z największych, międzynarodowych korporacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów.

Obowiązki:przygotowywanie dokumentacji pracowniczej odnoszącej się do zatrudnienia, zgodnej z przepisami prawa pracy i standardami obowiązującymi w firmie,
zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
wsparcie w przygotowywaniu raportów, zestawień,
wsparcie w procesach rekrutacyjnych.

Wymagania:wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (niestacjonarnych),
odpowiedzialność, skrupulatność, obowiązkowość,
znajomość obsługi pakietu MS Office,
zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
mile widziane prawo jazdy kat. B oraz orientacja w zagadnieniach prawa pracy.

Oferujemy:możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
możliwość współpracy z jednymi z największych, międzynarodowych korporacji,
elastyczny czas pracy,
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
pracę w zgranym, dynamicznym zespole profesjonalistów.