BRANŻE
ID:247878

Asystent/ka Zarządu

Opis firmy:

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 2590

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Opis stanowiska:

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z organizacja pracy zarządu, w tym :

  • Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów oraz ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Współpracowanie z usługodawcami firmy (firmy kurierskie, dostawcy materiałów biurowych itp.),
  • Organizowanie, koordynowanie i obsługiwanie terminarza, spotkań wewnętrznych i zewnętrznych  (biznesowych),
  • Organizowanie i  rozliczanie podróży/spotkań służbowych.

Oczekujemy:

Kogo szukamy?

Osób multizadaniowych, skrupulatnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

  • Posiadających umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • Wykazujących się własną inicjatywą, samodzielnością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością,
  • Odznaczających się dużą elastycznością oraz otwartością na ludzi,
  • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim,
  • Posiadających czynne prawo jazdy kat. B,
  • Potrafiących pracować w środowisku MS Office,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim mile widziane.

Oferujemy:

Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w strukturach firmy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Swobodny dress code,
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych,
  • Pyszną kawę i owoce,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób.

Dane kontaktowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@ottoworkforce.pl z dopiskiem: "Asystent/ka Zarządu – Bielany Wrocławskie”

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.