BRANŻE
ID:241277

Asystent/ka HR

Numer referencyjny: a0t5800000OahxfAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • prowadzenie i archiwizacja akt osobowych,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy,
  • wprowadzanie danych pracowników do programu kadrowo-płacowego,
  • kierowanie na badania lekarskie: wstępne, okresowe, kontrolne,
  • prowadzenie kart szkoleń ogólnych i stanowiskowych w zakresie BHP i ppoż.,
  • ustalanie uprawnień do: urlopu wypoczynkowego, okolicznościowego,
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość rozliczania czasu pracy (warunek konieczny),
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość programu kadrowo-płacowego (mile widziana).
Oferujemy:
  • umowę o pracę na 1/2 etatu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale HR,
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń pozafinansowych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe),
  • zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością przejścia bezpośrednio do pracy w firmie naszego klienta.

Obowiązki:prowadzenie i archiwizacja akt osobowych,
rozliczanie czasu pracy pracowników,
sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy,
wprowadzanie danych pracowników do programu kadrowo-płacowego,
kierowanie na badania lekarskie: wstępne, okresowe, kontrolne,
prowadzenie kart szkoleń ogólnych i stanowiskowych w zakresie BHP i ppoż.,
ustalanie uprawnień do: urlopu wypoczynkowego, okolicznościowego,
wystawianie zaświadczeń pracownikom.

Wymagania:bardzo dobra znajomość rozliczania czasu pracy (warunek konieczny),
znajomość przepisów prawa pracy,
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
znajomość programu kadrowo-płacowego (mile widziana).

Oferujemy:umowę o pracę na 1/2 etatu,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dziale HR,
możliwość korzystania z pakietu świadczeń pozafinansowych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe),
zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej z możliwością przejścia bezpośrednio do pracy w firmie naszego klienta.