BRANŻE
ID:252511

Asystent inżyniera

Opis firmy:

Firma Polkos sp. z o.o. świadczy usługi na polskim rynku w zakresie obróbki metalu i tworzenia konstrukcji metalowych od dłuższego czasu.
Naszymi odbiorcami są obecnie koreańskie firmy należące do struktury firmy LG.
Nasze inwestycje opierają się na dostarczaniu materiałów i rozwiązań budowlanych oraz świadczenia usług w zakresie spawania i dostarczania urządzeń wspomagających budowę obiektu przemysłowego.
Profil działania firmy jest również dedykowany dla firm, zakładów lub prywatnych osób z naszego regionu.

Opis stanowiska:

będzie brał czynny udział w ofertowaniu, zakupach i przygotowaniu produkcji konstrukcji metalowych. Będzie również nadzorował przebieg produkcji oraz późniejszy montaż wyprodukowanych elementów. Mając styczność z różnymi rozwiązaniami przygotowywanymi dla potrzeb lokalnego przemysłu uzyska szeroką wiedzę nt. materiałów stosowanych obecnie, sposobu ich łączenia oraz montażu na miejscu budowy lub w warunkach funkcjonującego zakładu.

Oczekujemy:

Poszukujemy absolwenta/studenta ostatniego roku studiów dziennych/zaocznych spełniającego następujące warunki:

- studia techniczne na wydziale mechaniki lub budownictwa,
- angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym (techniczne słownictwo mile widziane),
- znajomość i łatwość w posługiwaniu się programem AutoCAD,
- znajomość zagadnień związanych z mechaniką i materiałami metalowymi,
- dyspozycyjność do pracy czasami w nadgodzinach,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dobra organizacja pracy,
- znajomość firm zajmujących się sprzedażą lub obróbką metali na terenie Wrocławia i okolic będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Firma oferuje:
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- zdobywanie praktycznej wiedzy nt. właściwości metali, ich obróbki, łączenia oraz sporządzania ofert,
- pogłębienie znajomości języka angielskiego o słownictwo branżowe.

Dane kontaktowe:

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o wysyłanie swojego CV na adres mailowy:
polkos@pkc-polkos.pl (polski lub angielski)
lub o kontakt telefoniczny z naszym Managerem
pod nr tel. 534-020-770 (tylko angielski).

Więcej informacji na stronie www firmy: http://www.pkc-polkos.pl/