BRANŻE
ID:234360

Asystent Działu E-commerce

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Asystent Działu Content E-commerce
 Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące konsultowanie grafiku sesji zdjęciowych E-Commerce,
  •  Ścisła współpraca z bookerem, zespołem showroomu działu Content i stylistami,
  •  Współpraca z agencjami modelingowymi i hotelami,
  • Aktualizacja harmonogramów i weryfikacja dokumentów finansowych,
  • Wsparcie przy organizacji castingów,
  •  Przygotowywanie sprawozdań i prezentacji,
  • Organizacja pracy i bieżące wsparcie działu Content E-Commerce.

WYMAGANIA:
  •   Zaangażowanie, samodzielność oraz zdolności organizacyjne,
  •  Zainteresowanie modą - znajomość bieżących wydarzeń modowych,
  •  Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  •   Znajomość narzędzi pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word) na poziomie średniozaawansowanym,
  •   Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
.OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Zakupy w salonach Cropp, House, Mohito, Reserved, Sinsay na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wykupienia pakietu medycznego oraz karty Benefit Multisport .

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

  • Organizacja pracy działu i bieżące wsparcie działu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów wewnątrz firmowych i z kontrahentami zewnętrznymi
  • Bieżąca komunikacja z innymi działami w tym dystrybucja poczty wewnętrznej
  • Wsparcie organizacji eventów działowych (np. imprezy integracyjne)
  • Rozliczanie faktur i delegacji zespołu, zestawienia kosztowe
  • Ewidencja umów i zamówień oraz administracja dokumentów GIODO
  • Zamówienia biurowe i eksploatacyjne
  • Obsługa cateringowa ważnych spotkań

WYMAGANIA:
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Duża samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela)
  • Systematyczność i dokładnośc w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

OFERUJEMY:

  • Ciekawe zadania oraz rozwijanie wiedzy
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • Miłą atmosferę w młodym dynamicznym zespole