BRANŻE
ID:241330

Agent mobilnego sklepu (sklep na kołach)

Numer referencyjny: a0t5800000Oahb0AAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. lubelskie, Biłgoraj

Data publikacji: 2018-07-06

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biłgoraj

Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie sklepu po uprzednim przeszkoleniu i przekazaniu niezbędnych narzędzi do pracy,
  • obsługa klientów w podległym terenie,
  • uzupełnianie towarów,
  • dbałość o dobry wizerunek sklepu.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej,
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • gotowość do podjęcia nowych wyzwań zawodowych,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • pakiet szkoleń wprowadzających,
  • wsparcie operacyjne i marketingowe (ulotki, plakaty, gazetki promocyjne),
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód - sklep, laptop, kasa fiskalna),
  • wynagrodzenie podstawowe i prowizje.

Obowiązki:samodzielne prowadzenie sklepu po uprzednim przeszkoleniu i przekazaniu niezbędnych narzędzi do pracy,
obsługa klientów w podległym terenie,
uzupełnianie towarów,
dbałość o dobry wizerunek sklepu.

Wymagania:prawo jazdy kat. B
gotowość do założenia działalności gospodarczej,
odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
gotowość do podjęcia nowych wyzwań zawodowych,
dobra organizacja pracy.

Oferujemy:pakiet szkoleń wprowadzających,
wsparcie operacyjne i marketingowe (ulotki, plakaty, gazetki promocyjne),
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód - sklep, laptop, kasa fiskalna),
wynagrodzenie podstawowe i prowizje.