BRANŻE
ID:242560

Administrator systemów IT - Systemadministrator (m/w) IT Support (Regensburg )

Numer referencyjny: a0t5800000ZsJgvAAF

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator systemów IT - Systemadministrator (m/w) IT Support
Miejsce pracy: Regensburg

Obowiązki:
  • instalacja, montaż, przeglądy produktów IT (notebooki, komputery stacjonarne, oprogramowanie),
  • odnajdywanie błędów, zakłóceń oraz usuwanie ich,
  • przeprowadzanie testów funkcjonowania oprogramowania oraz sprzętu, stosownie do wytycznych,
  • sprawdzanie implementacji nowych produktów IT stosowanie do wskazanych kryteriów,
  • przeprowadzanie wsparcia 2nd-Level odnośnie produktów IT w dziale pomocy technicznej,
  • aktywne uczestnictwo w przeprowadzaniu zmian oraz ulepszeń.
Wymagania:
  • właściwe wykształcenie zawodowe (przynajmniej 3 lata kształcenia) jako elektronik systemów IT, informatyk systemów oraz dodatkowe kwalifikacje,
  • doświadczenie w opracowywaniu oprogramowania,
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie),
  • umiejętność samodzielnej pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pensję zasadniczą w wysokości 3400 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny (150 euro),
  • bardzo dobre warunki w miejscu pracy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu, w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Obowiązki:instalacja, montaż, przeglądy produktów IT (notebooki, komputery stacjonarne, oprogramowanie),
odnajdywanie błędów, zakłóceń oraz usuwanie ich,
przeprowadzanie testów funkcjonowania oprogramowania oraz sprzętu, stosownie do wytycznych,
sprawdzanie implementacji nowych produktów IT stosowanie do wskazanych kryteriów,
przeprowadzanie wsparcia 2nd-Level odnośnie produktów IT w dziale pomocy technicznej,
aktywne uczestnictwo w przeprowadzaniu zmian oraz ulepszeń.

Wymagania:właściwe wykształcenie zawodowe (przynajmniej 3 lata kształcenia) jako elektronik systemów IT, informatyk systemów oraz dodatkowe kwalifikacje,
doświadczenie w opracowywaniu oprogramowania,
swobodne posługiwanie się pakietem MS Office,
znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie),
znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie),
umiejętność samodzielnej pracy w zespole.

Oferujemy:pensję zasadniczą w wysokości 3400 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
dodatek urlopowy oraz świąteczny (150 euro),
bardzo dobre warunki w miejscu pracy,
stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu, w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.